Spotkanie informacyjne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu dotyczące Funduszy Europejskich dla przedsiębiorstw

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu oraz Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza na spotkanie informacyjne pn. „Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz wsparcie dla przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej”.

Podczas spotkania przedstawiony zostanie przegląd możliwości współfinansowania przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej. W tym zakresie omówione zostaną informacje o:

  • Wielkopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2014-2020;
  • Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój 2014 – 2020.

Ponadto przedstawione zostaną źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz zasady związane z ubieganiem się o wsparcie. Po zakończeniu spotkania przewiduje się możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Do udziału zapraszamy studentów, absolwentów oraz wszystkich zainteresowanych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 marca 2017 r. w godzinach od 11.30 do 12.30, w sali wykładowej C budynku Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, Poznań.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 72 46
e-mail: info.wrpo@wielkopolskie.pl

Załącznik:

Program spotkania (389 KB)