Wybieram.es

Pomagać przedsiębiorcom społecznym w zdobywaniu nowych klientów – to jeden z celów Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Dla jego realizacji FISE uruchomiła nowy serwis internetowy promujący przedsiębiorczość społeczną – wybieram.es, ogólnopolską bazę zawierającą ofertę i dane teleadresowe najlepszych polskich przedsiębiorstw społecznych.

Przejdź do serwisu wybieram.es >

FISE chce, żeby serwis wybieram.es trafiał do klientów indywidualnych, ale też biznesu i administracji publicznej, i zachęcał ich do korzystania z zamieszczonej w nim oferty przedsiębiorstw społecznych.

Obecnie na portalu można obejrzeć ponad 80 przedsiębiorstw, a lista ta będzie się rozszerzać. Oferty podzielone są na 16 kategorii, takich jak Dom i wnętrze, Firma i usługi, Komputery i informatyka, Rękodzieło. Coś dla siebie znajdą tu rodzice szukający przedszkola dla swoich dzieci, osoby chcące wyremontować dom czy zorganizować catering na przyjęcie.

Można również przejrzeć ofertę przedsiębiorstw, które są laureatami Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne oraz posiadaczy certyfikatów Zakup Prospołeczny i Znak eS.

Fundacja zaprasza przedsiębiorstwa społeczne z całej Polski do zaprezentowania na jego łamach swojej działalności.